В протоколі засідання 1-ої сесії Волочиської районної ради депутатів трудящих від 3 січня 1940 р. говориться про утворення на підставі статті 91 Конституції УРСР таких відділів виконавчого комітету: земельного, рідної освіти, фінансів, внутрішньої торгівлі, охорони здоров’я, соціального забезпечення, загального, шляхового, комунального, планової комісії та сектору кадрів при голові виконкому. Обрано виконком ради у складі
ЦЕЛЕХ ГЕОРГІЙ ФЕОФАНОВИЧ народився 26 липня 1920 року в місті Волочиськ, Хмельницької області. Закінчив сільськогосподарський інститут в м. Кам’янець-Подільський,

У 1950 році сільськогосподарські артілі «Червона зірка» та імені Т. Шевченка обєдналися в одну – «Червона зірка», яку очолив Целех
Колгосп « Червона зірка» – колективне господарство ,утворене на базі двох сільськогосподарських артіль , об’єднував с. Лозова, м.Волочиськ, с. Копачівка, с.Мислова.
За часів правління Г.Ф. Целеха успіхи даного господарства значно зросли у порівнянні з попередніми роками. Так, надій молока на фуражну корову у 1957 р. становив 2046 кг., що на 124 кг більше ніж у 1956р.. Збільшилось поголів’я корів, свиней, птиці, а відповідно і збільшилося виробництво мяса.

Успіхи колгоспу демонструвалися у 1954, 1955р , 1958. 1965,1966,1967 роках на Всесоюзній виставці досягнень народного господарства Радянського Союзу в м. Москва, Головний комітет виставки нагородив колгосп у 1955р. дипломом 1-го ступеня і легковою машиною ГАЗ-21 «Волга», Ланкова даного колгоспу Н.Ф. Волкова, яка виростила в 1957 р. по 505 центнерів цукрових буряків ( рекордний урожай у Волочиському районі), у 1958 р. була нагороджена орденом Леніна. Урядовими нагородами була відзначена праця багатьох інших працівників.

Колгосп «Червона зірка» спеціалізувався на відгодівлі великої рогатої худоби, було побудовано спецгосп в с. Копачівка. З 1964 року виробництво мяса збільшилося з 126 центнерів до 180 центнерів на один гектар умовної оранки в порівнянні до минулого року .Але найкращих результатів було досягнуто у виробництві високих врожаїв цукрових буряків.

Щорічно збільшувалися прибутки господарства, Якщо в 1962р. вони становили 770 тис. карбованців, то у 1970 році — 1млн. 506 тисяч. Колгоспне виробництво на той час стало високомеханізованим. На ланах господарства працювало 36 одиниць тракторної техніки, 16 зернозбиральних комбайнів, 33 вантажних автомобілі і багато інших сільськогосподарських машин. По оснащенню технічними засобами виробництва колгосп «Червона зірка» займає 1-ше місце у Волочиському районі. Змінило своє обличчя село. У м. Волочиськ -1 було закладено дві нові вулиці. На кожній з них побудовано 24 будинки типу котеджів. У 1967 році відкрився дитячий садок «Орлятко» на 140 місць, який і по сьогоднішній день працює. Було закладено парк-сад площею 4 га у м. Волочиськ у районі теперішньої школі мистецтв та виділено землю із земель запасу господарства під будівництво міського стадіону «Юність».

За рахунок коштів господарства «Червона зірка» було виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво районного будинку культури у м. Волочиську на 800 місць, будинків культури у м. Волочиськ-1, с. Мислова та споруджено всі необхідні будівлі сільськогосподарського призначення колгоспу .

У всіх цих добрих справах проявлялась безпосередня участь голови колгоспу Г.Ф. Целеха. Його самовіддана праця була високо відзначена державою, У грудні 1965 року він був удостоєний звання Герой Соціалістичної Праці за вирощування високих врожаїв цукрових буряків .Про тодішні успіхи колгоспу писали всесоюзні газети та журнали, до нас приїздили переймати передовий досвід.

Його життя несподівано обірвалося у 1980 гроші, але його іменем названа вулиця с. Копачівка , портрет Г Ф. Целеха розміщений на алеї Слави Почесних громадян району у м. Волочиськ. У ВІЕМ портрет героя розміщено в постійній експозиції Творці історії краю. На фасаді Будинку культури в с.Копачівка буде встановлено пам’ятну меморіальну дошку.
