АРТ-ГАЛЕРЕЯ

QR-код виставки

static_qr_code_without_logo
Барви первоцвіту 55

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ

Раді представити до вашої уваги виставку творчих робіт молодої художниці і просто гарної дівчини Єлизавети Кордунович. Зі слів художниці першою її роботою був малюнок у паспорті мами. Цей малюнок спонукав батьків розвивати її талант і Єлизавета у 6 років пішла вчитись у Волочиську дитячу школу мистецтв, де за її словами почала малювати по справжньому.

Молода художниця розповідає – “спочатку в мене не все виходило, але потрохи я навчалась змішувати кольори,освоювала різноманітні техніки, вчилась створювати композиції тощо. Вже в старших класах я почала пробувати свої сили у різноманітних художніх конкурсах.  Тепер я вирішила виставити свої творчі роботи у музеї свого рідного міста, аби  люди яким це цікаво могли прийти і подивитись як проходив мій творчий розвиток, адже на цій виставці будуть виставлені мої роботи від молодших до теперішніх років.”

Також на виставці буде представлено декілька робіт її молодшої сестри Каріни, тому запрошуємо відвідати даний захід, де можна буде отримати естетичне задоволення.

ДО ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ЗАЛИШИЛОСЬ

Виставка триватиме з 19 жовтня по 31 жовтня 2018 року.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment